Seria Galaxy M od Samsung to linia smartfonów, która zyskała sobie renomę dzięki wytrzymałym bateriom i solidnym podzespołom, które oferują dobre parametry techniczne w atrakcyjnej cenie. Model Samsung Galaxy M34 kontynuuje tę tradycję, będąc świetnym przykładem, jak dużo można dostać za rozsądne pieniądze. Sprawdźmy, co sprawia, że telefony Samsung z serii M to urządzenia warte uwagi.

Seria Galaxy M: płynność pracy i wygoda

Telefony Samsung są znane z dobrej jakości i wysokiej wydajności. Zacznijmy od wyświetlacza, który jest kluczowym elementem każdego smartfona. W Samsung Galaxy M34 znajdziesz naprawdę nie najgorszy ekran FHD+ SuperAMOLED o przekątnej 6,5 cala[1], który odświeża obraz aż 120 razy na sekundę. To nie tylko umożliwia bardzo płynną animację, ale też ożywia kolory i detale – czy to podczas oglądania filmów, przeglądania zdjęć, czy grania w najnowsze gry mobilne.

Funkcja Vision Booster pomoże dodatkowo wydobyć wszystkie detale obrazu czy filmu nawet w pełnym słońcu. Z kolei wieczorem Twoje oczy są chronione dzięki specjalnie zaprojektowanej technologii Eye Care Certification od SGS[2].

Telefony Samsung: zdjęcia jak z profesjonalnego aparatu

Jeżeli jesteś miłośnikiem fotografii, to ten smartfon z dobrą baterią powinien zwrócić Twoją uwagę także za sprawą 50-megapikselowego aparatu z OIS (optyczną stabilizacją obrazu).

Samsung Galaxy M34 pozwala na wykonywanie wyraźnych, szczegółowych zdjęć nawet w ruchu czy przy słabym oświetleniu. Dzięki temu wszystkie spontaniczne chwile mogą zostać uwiecznione z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów.

Wytrzymała bateria

Wydajność to jedno, ale co z czasem pracy na jednym ładowaniu? Tutaj Galaxy M34 również imponuje – dzięki bateri o pojemności 6000 mAh możesz liczyć, że smartfon nie opuści Cię w najmniej oczekiwanym momencie. To urządzenie, które może wytrzymać nawet do dwóch dni normalnego użytkowania[3]. Taka pojemność i wydajność baterii spokojnie wystarcza większości użytkowników podczas codziennego korzystania z telefonu.

Przeglądaj maile, sprawdzaj social media, oglądaj ulubione kanały na YouTube lub bądź zawsze na bieżąco dzięki łatwemu dostępowi do wiadomości i newsów ze świata. Bateria w Samsung Galaxy M34 dotrzyma Ci kroku!

Zakończenie: najważniejsze cechy Galaxy M34

M34 to smartfon, który udowadnia, że telefony Samsung nie bez powodu są często wybieranymi urządzeniami. Co je wyróżnia? Dobra bateria i aparat nie muszą iść w parze z wysoką ceną. Samsung Galaxy M34 to urządzenie, które może spełniać wymagania zarówno pod względem wydajności, jak i multimediów, a przy tym jest bardzo wytrzymałe.

Jeśli szukasz telefonu wysokiej jakości, robiącego świetne zdjęcia i działającego długo na jednym ładowaniu – a przy tym nie wymagającego wydawania fortuny – Galaxy M34 może być strzałem w dziesiątkę, warto dać mu szansę!

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

[1] Mierzony po przekątnej rozmiar ekranu wynosi 6,5″ w pełnym prostokącie i 6,3″ z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów. Rzeczywisty obszar wyświetlania jest mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi i wcięcie na aparat.*** Kamera na ekranie może obsługiwać częstotliwość odświeżania mniejszą niż 120 Hz podczas uruchamiania niektórych aplikacji.**** 1000 nitów przy HBM (tryb wysokiej jasności).***** Wyświetlacz Galaxy M34 5G otrzymał certyfikat Eye Care Certification od SGS na podstawie jego właściwości zmniejszania szkodliwego wpływu niebieskiego światła. Certyfikat ten można znaleźć na stronie https://www.sgs.com.

[2] Wyświetlacz Galaxy M34 5G otrzymał certyfikat Eye Care Certification od SGS na podstawie jego właściwości zmniejszania szkodliwego wpływu niebieskiego światła. Certyfikat ten można znaleźć na stronie https://www.sgs.com.

[3] Typowa wartość testowana w warunkach laboratoryjnych. Wartość typowa to szacunkowa wartość średnia uwzględniająca odchylenia w pojemności baterii wśród próbek baterii testowanych zgodnie z normą IEC 61960. Pojemność znamionowa wynosi 5830 mAh.** Ładowarka o mocy 25 W z funkcją superszybkiego ładowania sprzedawana oddzielnie.